FOTOGRAFIA WNĘTRZ

Dla kogo?

To propozycja dla właścicieli pomieszczeń, przestrzeni biurowych, mieszkań, restauracji, którzy planują przeznaczyć lokal na sprzedaż lub wynajem samodzielnie jak i przez biura nieruchomości.

Kiedy?

Jeżeli jesteś właścicielem firmy, dla którego profesjonalna fotografia jest niezbędna w kreowaniu wizerunku. Zdjęcia wysokiej jakości są również niezbędne dla architektów i projektantów, którzy chcą zrobić atrakcyjną i profesjonalną dokumentację zlecenia. Czas, który potrzebuję aby zarezerwować termin sesji dla Ciebie to dwa tygodnie. W tym czasie możemy również uzgodnić wszystkie szczegóły związane z sesją.

Ta oferta to propozycja dla osób, które mają na sprzedaż lub wynajem, właścicieli firm, dla których fotografia wnętrz i zdjęcia siedziby są istotne w kreowaniu wizerunku oraz dla architektów, projektantów chcących udokumentować realizację projektów. Wykonanie zdjęć w tej usłudze to pierwsza tego typu oferta na lokalnym rynku.
Stworzenie wizerunku mieszkania, lokalu lub wyjątkowego wnętrza opartego na autorskim sposobie wykonywania zdjęć pozwoli wyróżnić się na lokalnym rynku oraz przyspieszyć sprzedaż.
W pakiecie tej usługi otrzymasz:

  • Porady związane z tym w jaki sposób przygotować wnętrze przed wykonaniem sesji.
  • Pakiet zawiera do 10 zdjęć przystosowanych z myślą o portalach sprzedaży (oto dom, olx, gratka, grupa morizon, dom.pl i inne. )
  • Pełną i profesjonalną obróbkę zdjęć pod względem geometrii i kolorystyki wnętrza.

W przeciwieństwie do zdjęć wykonywanych telefonem komórkowym lub prostym aparatem bez fachowej umiejętności jego obsługi – sesja profesjonalna jest wykonana wysokiej jakości sprzętem fotograficznym i z odpowiednim oświetleniem. Dzięki temu zdjęcia nieruchomości będą się wyróżniać na tle wielu innych ofert – zarówno pod względem technicznym jak i estetycznym – ukazującym w pełni wszystkie atuty przestrzeni.

Dzięki profesjonalny zdjęcia wnętrz zyskasz:

  • szybszą realizację sprzedaży lokalu,
  • klientów którzy będą zachwyceni Twoim wyjątkowym wnętrzem,
  • dzięki dokumentacji projektów  większą rzeszę klientów.

Produkt polecany za:

  • perfekcje wykonania i umiejętność wydobycia najlepszych stron lokalu
  • szybką realizację
  • wiele niestandardowych, inspirujących pomysłów

Ps.

Jeżeli jeszcze nie wiesz, które zdjęcia są dla Ciebie odpowiednie, napisz.
W trakcie rozmowy ustalimy czego najbardziej potrzebujesz uwzględniając możliwości i potrzeby.

Ps.

Jeżeli jeszcze nie wiesz, które zdjęcia są dla Ciebie odpowiednie, napisz.
W trakcie rozmowy ustalimy czego najbardziej potrzebujesz uwzględniając możliwości i potrzeby.