BACKSTAGE CZYLI PROMOWANIE MARKI


Z chęcią opowiem Wam o tym dlaczego backstage to bardzo ciekawa forma promowania siebie poprzez materiały z zaplecza.

W omawianym przypadku opowiem o tym jak filmy i zdjęcia z wydarzeń dookoła działań firmy są istotne i pomagają w promowaniu. Zrobię to na przykładzie filmu, który zleciłam do wykonania z przykładowej sesji.

Backstage czyli zaplecze, a to oznacza pokazanie tego co ciekawi ludzi najbardziej czyli kulisy. To jak wyglądają działania od najniższego szczebla, atmosfera, klimat, proces.
Wystarczy już kilka zdjęć z sesji produktowej czy wizerunkowej, przygotowania na etapie koncepcji a może rutynowe spotkania z klientami, które oddają więcej niż najlepszy marketingowy tekst czy hasło reklamowe.
Takie filmy i zdjęcia, wykonane umiejętnie przemycają informacje o wartościach marki, usposobieniu osób, które ją tworzą czy intencji działania. Przede wszystkim potrafi skrócić dystans między odbiorcą a marką.

Jak sprawić żeby taki materiał, mógł za nas mówić? Przede wszystkim powinniśmy mieć określone najważniejsze elementy prowadzonej działalności i określić w jaki sposób najlepiej byłoby je pokazać. W trakcie realizacji zdać się też na nieco prowadzenia i zobaczenia co się wydarzy. Moim zdaniem w realizacji takich materiałów mix planu ze spontanicznością działa najlepiej.

Jeżeli chcesz świadomie popracować nad kreacją autentycznego wizerunku swojej firmy wystarczy że wsłuchasz się w siebie – tam znajdziesz wszystko. Jeżeli jest to jednak dla Ciebie trudne, to zapraszam do skorzystania z konsultacji lub programu POROZMAWIAJMY O TWOIM WIZERUNKU, który opracowałam na podstawie lat współpracy z moimi klientami. Jesteś zainteresowana zainteresowany – Napisz!

Zastanawiałaś zastanawiałeś się co Ty chciałbyś chciałabyś przedstawić w takich materiałach?

A jak ja pokazuję swoje materiały w sieci? Zobacz: Instagram , Pinterest

Wasza
M

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *