Z chęcią opowiem Wam o tym dlaczego backstage czyt. Bekstejdż, oznacza zaplecze, a w omawianym przypadku to filmy i zdjęcia z wydarzeń do okoła działań firmy (zaplecza działania) są istotne. Zrobię to na przykładnie filmu, który zleciłam do wykonania z przykładowej sesji.

Backstage czyli zaplecze, a to oznacza pokazanie tego co ciekawi ludzi najbardziej – kulisy. To jak wyglądają działania od najniższego szczebla, atmosfera, klimat, proces.
Wystarczy już kilka zdjęć z sesji produktowej czy wizerunkowej, przygotowania na etapie koncepcji a może rutynowe spotkania z klientami, które oddają więcej niż najlepszy marketingowy tekst czy hasło reklamowe.
Takie filmy i zdjęcia, wykonane umiejętnie przemycają informacje o wartościach marki, usposobieniu osób, które ją tworzą czy intencji działania.

Jak sprawić żeby materiał, który ma za nas mówić. Przede wszystkim mieć określone najważniejsze elementy prowadzonej swojej działalności i określić w jaki sposób najlepiej byłoby je pokazać. W trakcie realizacji znać się też na nieco prowadzenia i zobaczenia co się wydarzy. Moim zdaniem w realizacji takich materiałów mix planu ze spontanicznością najlepiej działa.

Jeżeli chcesz świadomie popracować nad kreacją autentycznego wizerunku swojej firmy wystarczy że wsłuchasz się w siebie – tam znajdziesz wszystko, lub skorzystasz z konsultacji lub programu POROZMAWIAJMY O TWOIM WIZERUNKU, który opracowałam na podstawie lat współpracy z moimi klientami. Jeżeli jesteś zainteresowana/y – Napisz! –> KONTAKT

Zastanawiałaś/eś się co Ty chciałbyś przedstawić w takich materiałach?

A jak ja pokazuję swoje materiały w sieci? Zobacz: Instagram , Pinterest

Wasza
M

Potrzebujesz profesjonalnej sesji?