Sesje artystyczne
i koncepcyjne Bydgoszcz

Fotografia artystyczna to moja przestrzeń twórcza, w której dzielę się z klientami moimi koncepcjami na niekonwencjonalne fotografie.

Tutaj znajdują są zarówno gotowe obrazy stworzone przeze mnie, które klient może kupić, jak i przykłady oryginalnych sesji zamówionych przez klientów.

Fotografia koncepcyjna to najlepsza forma wyrazu dla śmiałych wizji i odważnych projektów. Daje nieograniczone możliwości twórcze, dlatego jeśli mi pozwolisz podsunę Ci śmiałe propozycje wyrazu, dzięki którym dasz ponieść się sztuce i poczujesz jak odważne plany zostają na zawsze uwiecznione w kadrze. Podczas takich sesji, moi klienci spełniają marzenia i wyrażają siebie jak nigdy dotąd.

Chyba moim ulubieńcem artystą jest Tim Walker ???? za jego odlotowy surrealizm w pracy 😉 on kiedyś powiedział, że aparat oddaje stan naszego umysłu … zatem śmiało mogę powiedzieć Marti, że masz Piękny Umysł 😉

Beata Wojtczak

wydruki o jakości fine art do domu i do biura
wydruki o jakości fine art do domu i do biura

Jeżeli jest tak jak mówi Tim Walker to będzie mi bardzo miło jeżeli i Wy tak jak Beata uważacie że mój umysł Was zachwyca. Poza fotografią wizerunkową i kreowaniem wizerunku zajmuję się jeszcze sztuką. W wolnym czasie tworzę różne sesje zdjęciowej, które znajdują swój początek w artystycznym pragnieniu w mojej głowie. Czasem jest to ładny portret artystyczny a innym razem, artystyczna koncepcja o złożonym znaczeniu. Zapraszam Was do mojego świata. Tu możecie znaleźć zarówno sesje artystyczne jak i możliwość zakupu już powstałych obrazów. Po więcej informacji, skontaktuj się ze mną.


WYSTAWA ALCHEMICY – 12.01.2023 – BYDGOSZCZ


PRACUJĘ W CAŁEJ POLSCE I ZA GRANICĄ ALE NAJBLIŻEJ ZNAJDZIESZ MNIE W BYDGOSZCZY


KONTAKT@MARTAPAWLOWSKA.COM
| 792 810 933