FOTOGRAFIA DLA FIRM BYDGOSZCZ

I NIE TYLKO

Fotografia dla firm Bydgoszcz. Zdjęcia w biznesie to silne narzędzie marketingowe dla przedsiębiorców oraz właścicieli marek osobistych. Tutaj znajdziesz wszystko to, czego potrzebujesz do kreowania swojego biznesowego wizerunku.

SESJA BIZNESOWA

W dzisiejszych czasach wizerunek małej, średniej i dużej firmy ma kolosalne znaczenie dla odbiorcy. To przy pierwszym kontakcie z Tobą, klient decyduje się na podjęcie dalszych rozmów. A jeżeli jesteś osobą transparentną to wzbudzasz jego zaufanie i zachęcasz do kupna Twojego produktu lub skorzystania z Twoich usług. Sesja biznesowa umożliwi Ci zbudowania odpowiedniego wizerunku.

GDZIE ZROBIĆ SESJĘ BIZNESOWĄ?

Sesję na potrzeby biznesu najlepiej wykonać w biurze. Wygląda to profesjonalnie i dodatkowo wzbudza zaufanie odbiorcy. Takie zdjęcia możesz wykonać indywidualnie, z całym zespołem, podczas pracy czy w ramach sesji portretowej. Jeśli brakuje Ci pomysłów nie przejmuj się, powiem Ci co zrobimy! 

Rodzaje sesji firmowej

Portret marki osobistej


Jeśli zaczynasz prowadzić własną działalność, chcesz odświeżyć wizerunek lub potrzebujesz aktualnego zdjęcia biznesowego na LinkedIn lub stronę www – pomyśl o sesji, która pokaże Ciebie i Twoją osobowość. W trakcie naszej wspólnej pracy zaopiekuję się Tobą i poprowadzę. Sprawię,  że będziesz czuł się komfortowo i wykonam zdjęcia, które będą pracowały na Twój sukces.

SESJE WIZERUNKOWE


Chcesz coś zmienić w swoim biznesie, potrzebujesz spójnego wizerunku całego Twojego zespołu albo potrzebujesz wypromować firmę na wysokim poziomie? Siłą firmy są ludzie, ważne aby na zdjęciach pokazać ich potencjał, osobowość oraz, poprzez obraz, przekazać wartości firmowe, które są dla Ciebie ważne w biznesie. Mogę na zdjęciach pokazać życie firmy, jak pracujesz lub Twoje otoczenie. 

ZDJĘCIA NA SOCIAL MEDIA I NARRACYJNA


Masz już zapewne dość tego, że na wielu stronach internetowych widzisz te same zdjęcia pochodzące z banków zdjęć. Takie obrazy nie oddają wewnętrznej siły firmy i jej wyjątkowości. A może trudno Ci znaleźć takie zdjęcia, które pasowałyby na Twoją stronę www i do materiałów reklamowych? Indywidualna sesja pod kątem social mediów będzie najlepszym rozwiązaniem.

WYDARZENIA
I REPORTAŻE


Festiwal, bankiet, konferencja. Jesteś na targach lub robisz wyjątkową promocję produktu. To działania, o których musisz powiedzieć swoim klientom. Aby zrobić to w interesujący sposób potrzebujesz zdjęć, które przyciągną uwagę, zaintrygują. Przemyślana dokumentacja zdjęciowa sprawi, że się wyróżnisz, a zdjęcia będziesz mógł wykorzystać w  materiałach reklamowych.

FOTOGRAFIA WNĘTRZ


Jeśli jesteś architektem wnętrz, projektantem mebli lub innych elementów wyposażenia wnętrz – ważne jest aby efekty Twojej pracy zostały pokazane w najlepszy możliwy sposób. Piękne zdjęcia pozycjonują Twoją markę, wyróżniają na tle konkurencji i znacząco wspierają  sprzedaż dlatego to kluczowe aby sesja była profesjonalna i przemyślana.

ZLECENIA NIESTANDARDOWE


Zapytaj. Z doświadczenia wiem że nieda się wszystkiego zamknąć w sztywnych ramach,
zatem jeżeli potrzebujesz wykonać coś z poza oferty a nie jesteś pewien czy się tym zajmuje – napisz.


MARKI, KTÓRE MI ZAUFAŁY


Realizacje


REFERENCJE

Sesja zdjęciowa z Martą to mój pierwszy kontakt z fotografią biznesową. Jestem pod wrażeniem atmosfery, zaangażowania i profesjonalizmu Marty. Czułam się swobodnie i naturalnie a efektem są po prostu świetne zdjęcia. Gorąco polecam.

Agnieszka Piechocka

DIETETYK SPECJALISTA

Wiele razy współpracowałam z Martą. Zarówno indywidualnie, jak i podczas eventów firmowych. Efektem są moje ulubione zdjęcia i perfekcyjnie uchwycone chwile. A przede wszystkim dzięki trafnym sugestiom i swobodnej atmosferze, polubiłam aparat – DZIĘKUJĘ!

Kasia sobieraj

TaNCERKA

Marta to fotograf z wyjątkowym wyczuciem i wglądem w rzeczywiste potrzeby klienta. Jeśli potrzebuje TYLKO zdjęcia – omijaj ją szerokim łukiem; natomiast jeśli zależy Ci na przemyślanej sesji fotograficznej, która podkreśli budowany przez Ciebie wizerunek – Marta jest świetnym wyborem. Polecam!

Patryk Piłat

KONSULTANT BIZNESOWY

„Usiądź proszę i napijmy się herbaty…” Tak zazwyczaj zaczynały się spotkania z Martą. Każdy nasz projekt był poparty rozmową na temat wizji, oczekiwań i charakteru sesji. Marta nie dość, że jest bardzo dobrym fotografem, to dodatkowym plusem jest indywidualne podejście do klienta. Jestem bardzo zadowolona ze wszystkich sesji, bo każde zdjęcie posiada emocje, piękno i założoną wizję. Polecam całym serduchem!

MONIKA EIDTNER

WŁAŚCICIELKA LULEN, MAMA

PRACUJĘ W CAŁEJ POLSCE I ZA GRANICĄ ALE NAJBLIŻEJ ZNAJDZIESZ MNIE W BYDGOSZCZY


KONTAKT@MARTAPAWLOWSKA.COM
| 792 810 933