Fotografia dla firm

Witaj w przestrzeni dla przedsiębiorców oraz właścicieli marek osobistych. Tutaj znajdziesz wszystko to czego potrzebujesz do kreowania swojego wizerunku. 

A czym jest wizerunek w fotografii? Spójrz niżej

 

Portret biznesowy

Zaczynasz prowadzić własną działalność? Potrzebujesz aktualnego zdjęcia biznesowego na LinkedIn lub na stronę? Dobrze trafiłeś! Zaopiekuję się Tobą i poprowadzę w trakcie sesji zdjęciowej. Sprawię że będziesz się czuł komfortowo i wykonam zdjęcie, które będzie pracowało na Twój sukces.

Sesje wizerunkowe

Chcesz coś zmienić w swoim biznesie i potrzebujesz spójnego wizerunku fotograficznego aby móc się promować? To zrozumiałe. Od tego jestem – przejdź dalej by dowiedzieć się szczegółów.

Zdjęcia narracyjne

czyli stocki tylko dla Twojej firmy

Masz już zapewne dość tego że na wielu stronach widzisz te same zdjęcia pochodzące z banków zdjęć. A może trudno znaleźć Tobie takie, które pasowałyby na Twoją stronę. Właśnie takie zdjęcia mogę dla Ciebie wykonać.

To jeszcze nie wszystko…

Wydarzenia i reportaże

Festiwal, bankiet, konferencja. Jesteś na targach lub robisz wyjątkową promocję produktu. To działania, o których musisz powiedzieć swoim klientom.
Udokumentuje Twój event w interesujący sposób i skończysz z nudnymi zdjęciami w galerii.

Fotografia wnętrz

Jesteś projektantem i potrzebujesz zdjęć swojej realizacji, lub wnętrze jest Twoim sposobem na biznes i konieczne jest wykonanie zdjęć do materiałów reklamowych.  Dobrze trafiłeś.

… zlecenia niestandardowe

zapytaj 🙂

 Z doświadczenia wiem że nieda się wszystkiego zamknąć w sztywnych ramach, zatem jeżeli potrzebujesz wykonać coś z poza oferty a nie jesteś pewien czy się tym zajmuje – napisz.

MARKI, KTÓRE MI ZAUFAŁY

Dobrze wykonane zdjęcia wizerunkowe to połowa sukcesu.

“JAK CIĘ WIDZĄ TAK CIĘ PISZĄ.”

Można się z tym przysłowiem nie zgadzać ale ludzkiej natury nie oszukamy. Schludny i pozytywny obraz Ciebie pomoże w nawiązywaniu lepszych kontaktów z Twoimi przyszłymi klientami. Dlatego pozwól że zadbam o Twój wizerunek.

 

REALIZACJE

i zadowoleni klienci

Opinie

Niech przemówią klienci

„Usiądź proszę i napijmy się herbaty…” Tak zazwyczaj zaczynały się spotkania z Martą. Każdy nasz projekt był poparty rozmową na temat wizji, oczekiwań i charakteru sesji. Marta nie dość, że jest bardzo dobrym fotografem, to dodatkowym plusem jest indywidualne podejście do klienta. Jestem bardzo zadowolona ze wszystkich sesji, bo każde zdjęcie posiada emocje, piękno i założoną wizję. Polecam całym serduchem!

Monika Eidtner

Mama, kobieta o wielkiej sile, właścicielka LULILEN

Wiele razy współpracowałam z Martą. Zarówno indywidualnie, jak i podczas eventów firmowych. Efektem są moje ulubione zdjęcia i perfekcyjnie uchwycone chwile. A przede wszystkim dzięki trafnym sugestiom i swobodnej atmosferze, polubiłam aparat – DZIĘKUJĘ!

Kaja Sobieraj

Tancerka, instruktorka, choreograf, założycielka szkoły tańca DIVINE DANCE CENTRE

Sesja zdjęciowa z Martą to mój pierwszy kontakt z fotografią biznesową. Jestem pod wrażeniem atmosfery, zangażowania i profesjonalizmu Marty. Czułam się swobodnie i naturalnie a efektem są po prostu świetne zdjęcia.Goraco polecam.

Agnieszka Piechocka

Dietetyk specjalista, TO TU

Marta to fotograf z wyjątkowym wyczuciem i wglądem w rzeczywiste potrzeby klienta. Jeśli potrzebuje TYLKO zdjęcia – omijaj ją szerokim łukiem; natomiast jeśli zależy Ci na przemyślanej sesji fotograficznej, która podkreśli budowany przez Ciebie wizerunek – Marta jest świetnym wyborem. Polecam!

Patryk Piłat

Konsultant biznesowy, strateg

Do poczytania

– popularne wpisy –

Zadzwoń

Marta Pawłowska
(+48) 792 810 933

Napisz

kontakt@martapawlowska.com