Fotografia zaczyna się od rozmowy. Porozmawiajmy

Fotografia zaczyna się od rozmowy. Porozmawiajmy

Potret nie powstaje w aparacie, ale po obu

jego stronach.

 

Edward Steichen

Najważniejsze to ZROZUMIENIE i BLISKOŚĆ.

Zrozumienie nie istniałoby bez relacji, która z kolei jest podstawą twórczej wspópracy. Ufamy sobie. Patrzymy sobie w oczy mimo, że chowam się za obiektywem.

Bliskość to trudne słowo. Prawie intymne. Ale ono właśnie wyzwala chęć zaryzykowania, odkrycia się… Niebezpieczne, a jednak to bliskość i zaufanie prowadzą nas do odkrycia wewnętrznego spełnienia, siły, unikalności. Wtedy powstają najbardziej genialne zdjęcia.

oferta

Fotografia koncepcyjna i artystyczna

Fotografia artystyczna to moja przestrzeń twórcza, w której dzielę się z klientami moimi koncepcjami na niekonwencjonalne fotografie.

sesje Portretowe

Zdjęcia portretowe w studiu lub plenerze. Wykonane cyfrowo lub analogowo. Sam zdecyduj jaka ma być Twoja sesja zdjęciowa.

biznesowa Fotografia Wizerunkowa

Daj się poznać innych.
Wizerunek to Twoja wizytówka. 

co mogę dla Ciebie zrobić?

Wykonuję prywatne sesje portretowe, firmowe sesje wizerunkowe na potrzeby marketingu internetowego, mediów społecznościowych czy ofert biznesowych oraz sesji artystyczne, które często prowadzą do nietuzinkowych odsłon osobowości klienta.

Niezależnie od rodzaju sesji zawsze zaczynam pracę od pogłębionego wywiadu na temat potrzeb, oczekiwań, celów do osiągnięcia poprzez obraz, pomysłów i wyobrażeń osób, które stają za moim obiektywem.

 

portfolio

Marta Weronika Pawłowska

fotograf wizerunkowy

kontakt@martapawlowska.com

792 810 933