Kiedyś wsparcie dał mi ktoś. Teraz to ja chcę dać je Tobie.

O tym jak to wszystko się stało.

 

 

Na początku fotografia była dla mnie ciekawym zainteresowaniem. Rodzinny analog i czas spędzony na samodzielnym uczeniu się. W tym czasie pojawił się na mojej drodze ktoś, kto powiedział o zasadzie, które rządzą fotografią i kazał iść w świat. Wtedy zrozumiałam, że fotografia stanie się moim sposobem na życie, ale jeszcze nie wiedziałam, jaki przybierze kształt.
Później szkoła artystyczna i niezapomniane godziny spędzone w ciemni, które dały pierwsze poczucie tworzenia czegoś wyjątkowego. Chciałam zawsze czegoś więcej niż wszyscy dlatego w trakcie szkoły, zaangażowałam się w pracę fotografa koncertowego w klubie jazzowym i tak każdy dzień przeplatał się z wieczornymi wyskokami do świata wielkich muzyków, który nauczył mnie wiary w swoje możliwości i bycia zawsze szczerą względem siebie i innych.

Na podstawie moich pierwszych dużych odbitek barytowych obroniłam pracę dyplomową… Kolejna krok to Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu i założenie działalności fotograficznej. Wtedy przypomniałam sobie o tym, jak to było szukać głęboko w sobie pokładów wrażliwości, tematów do rozważań i realizacji niełatwych oczekiwań. Wszystko to zakończyłam poczuciem spełnienia, ponieważ to były marzenia pielęgnowane od najmłodszych lat.

W tym wszystkim niezmiernie ważni są dla mnie ludzie. Rodzice, którzy dali mi swoją mądrość i sposoby jak to wszystko ułożyć, właściciel klubu, który uwierzył młodziutkiej mnie, że dam radę, wspierający nauczyciele i wykładowcy, każdy klient odchodzący z satysfakcją wspaniałej realizacji.

Kiedyś ktoś wsparł mnie, teraz to ja chcę dać Ci wsparcie w tworzeniu dzieła, jakim jest Twoja firma.

CO JEST DLA MNIE WAŻNE:

WSPARCIE

Praca nad efektem końcowym sesji to proces, w którym towarzyszę klientowi podążając za jego wyobrażeniem,  postrzeganiem, wizją. Wspieram w podjęciu decyzji, wyborze drogi i środków wyrazu. Podpowiadam, uświadamiam możliwości.

 

ZROZUMIENIE

Nie istniałoby bez relacji, która z kolei jest podstawą twórczej współpracy. Ufamy sobie. Patrzymy sobie w oczy mimo, że chowam się za obiektywem.

 

BLISKOŚĆ

Trudne słowo. Prawie intymne. Ale ono właśnie wyzwala chęć zaryzykowania, odkrycia się… Niebezpieczne -a jednak to bliskość i zaufanie prowadzi nas do odkrycia wewnętrznego spełnienia, siły, unikalności. Wtedy powstają najbardziej genialne zdjęcia.

A CO POWODUJE ŻE
JESTEM INNYM FOTOGRAFEM?

MYŚLĘ SZERZEJ

Uważam że fotografia to nie tylko robienie zdjęć. W swojej pracy wspieram się dodatkową wiedzą z wielu dziedzin naukowych, sztuki i tych z życia codziennego.

ROZUMIEM WIĘCEJ

Nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych do przekazania obrazem. Powiedz co chcesz wyrazić swoim klientom. Jeżeli sprawi Ci to trudności to pomogę Ci to odnaleźć i stworzyć sposób na to jak im to pokazać.

 

WIDZĘ PEŁNIEJ

Każdy ma swoje problemy, które przysłaniają naszą osobowość na co dzień.

Mówią że mam magiczny zmysł
i wiem kto jaki jest. Wystarczy kilka chwil poświęconych przed sesją a ja pokażę światu jaki jesteś – u mnie nie ma miejsca
na sztuczność.

JAK TO ROBIĘ?

1.

WSTĘP DO WYRÓŻNIAJĄCEGO WIZERUNKU TO ROZMOWA.

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu. Umówmy się a na spotkaniu opowiesz mi swoją historię.

2.
ROZMOWA
O TYM JAKIE SĄ TWOJE CELE.

Poprawa wizerunku, zwiększenie wiarygodności produktu, który sprzedajesz, odświeżenie marki, dokumentacja wydarzenia, zyskanie przewagi, zwiększenie sprzedaży.
To tylko niektóre z celów które mogą być realizowane poprzez fotografię.

A CZEGO TY POTRZEBUJESZ?

3.
CELE, KTÓRE SPRAWIAJĄ ŻE TWOJA FIRMA ZOSTANIE ZAUWAŻONA PRZEZ KLIENTÓW.

„Wyróżnij się albo zgiń.”
To niezmienne prawo marketingu. W dzisiejszych czasach staje się aktualne jak nigdy dotąd
„wyróżnij swój biznes i wygraj walkę o klienta”.

4.
KLIENTÓW, KTÓRZY SĄ FUNDAMENTEM KAŻDEGO UDANEGO BIZNESU.

Klienci kupują oczami. Piękny wygląd, design oraz sztuka prezentacji wpływają na podejmowane przez nas decyzje.
Bądź o krok przed konkurencją w budowaniu Twojego sukcesu.

5.
BIZNESU
OPARTEGO O WYRÓŻNIAJĄCY SIĘ WIZERUNEK ZGODNY Z TOBĄ!

AUTENTYCZNOŚĆ PRZYCIĄGA.

Bądź wyjątkowy dla swojego klienta. Wiem jak to zrobić i pomogę Ci w tym. Stwórzmy wspólnie Twoją opowieść za pomocą obrazu.