o mnie

Jako fotografka wizerunkowa pracuję od 2006 roku. Zaczęłam bardzo wcześnie, bo już w szkole artystycznej wiedziałam, że będę fotografować zawodowo. Nie sądziłam tylko że to jak pokieruje mną życie, tak bardzo wpłynie na moją ścieżkę zawodową i zajmę się także Public relations.

Na początku fotografia była dla mnie ciekawym zainteresowaniem. Rodzinny analog i czas spędzony na samodzielnym uczeniu się. W tym czasie pojawił się na mojej drodze ktoś, kto powiedział o zasadzie, które rządzą fotografią i kazał iść w świat. Wtedy zrozumiałam, że fotografia stanie się moim sposobem na życie, ale jeszcze nie wiedziałam, jaki przybierze kształt.

Później szkoła artystyczna i niezapomniane godziny spędzone w ciemni, które dały pierwsze poczucie tworzenia czegoś wyjątkowego. Chciałam zawsze czegoś więcej niż wszyscy dlatego w trakcie szkoły, zaangażowałam się w pracę fotografa koncertowego w klubie jazzowym i tak każdy dzień przeplatał się z wieczornymi wyskokami do świata wielkich muzyków, który nauczył mnie wiary w swoje możliwości i bycia zawsze szczerą względem siebie i innych.

Na podstawie moich pierwszych dużych odbitek barytowych obroniłam pracę dyplomową… Kolejny krok to Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu i założenie działalności fotograficznej. Wtedy przypomniałam sobie o tym, jak to było szukać głęboko w sobie pokładów wrażliwości, tematów do rozważań i realizacji niełatwych oczekiwań. Wszystko to zakończyłam poczuciem spełnienia, ponieważ to były marzenia pielęgnowane od najmłodszych lat.W tym wszystkim niezmiernie ważni są dla mnie ludzie. Rodzice, którzy dali mi swoją mądrość i sposoby jak to wszystko ułożyć, właściciel klubu, który uwierzył młodziutkiej mnie, że dam radę, wspierający nauczyciele i wykładowcy, każdy klient odchodzący
z satysfakcją wspaniałej realizacji.

wiem czym jest wizerunek oraz wiem jak go kreować. Autentyczny wizerunek to nie epatowanie każdą minutą swojego życia. To świadome decyzje na temat tego jak żyjesz. Możesz mówić, możesz pisać ale musisz wiedzieć co chcesz przekazać. A w tym co chcesz wyrazić oraz jak, mogę Ci pomóc odkrywając kim jesteś!

To wszystko nie przyszło samo. Dziś wiem że ciężko pracowałam wtedy nad swoim wizerunkiem. Każdego dnia, podejmując decyzje i pokazując to jak żyję miało wymierny wpływ na to gdzie teraz jestem. Dołożenie do działalności fotograficznej wiedzy związanej z odkrywaniem wizerunku wydaje mi się teraz naturalną koleją rzeczy, która dała mi wolność!

Jeżeli masz ochotę dowiedzieć więcej to zapraszam do współpracy lub dalszej lektury.

dotychczasowe współprace: