Kiedyś wsparcie dał mi ktoś. Teraz to ja chcę dać je Tobie.

Praca nad efektem końcowym sesji to proces, w którym z uważnością towarzyszę klientowi, podążając za jego wyobrażeniem, postrzeganiem, wizją. Niezależnie od tego czy pracujemy nad zdjęciami biznesowymi czy prywatnymi – wspieram w podjęciu decyzji, wyborze drogi i środków wyrazu. Podpowiadam, uświadamiam możliwości.

O tym jak to wszystko się stało.

 

 

Na początku fotografia była dla mnie ciekawym zainteresowaniem. Rodzinny analog i czas spędzony na samodzielnym uczeniu się. W tym czasie pojawił się na mojej drodze ktoś, kto powiedział o zasadzie, które rządzą fotografią i kazał iść w świat. Wtedy zrozumiałam, że fotografia stanie się moim sposobem na życie, ale jeszcze nie wiedziałam, jaki przybierze kształt.

Później szkoła artystyczna i niezapomniane godziny spędzone w ciemni, które dały pierwsze poczucie tworzenia czegoś wyjątkowego. Chciałam zawsze czegoś więcej niż wszyscy dlatego w trakcie szkoły, zaangażowałam się w pracę fotografa koncertowego w klubie jazzowym i tak każdy dzień przeplatał się z wieczornymi wyskokami do świata wielkich muzyków, który nauczył mnie wiary w swoje możliwości i bycia zawsze szczerą względem siebie i innych.

Czytaj dalej

Na podstawie moich pierwszych dużych odbitek barytowych obroniłam pracę dyplomową… Kolejny krok to Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu i założenie działalności fotograficznej. Wtedy przypomniałam sobie o tym, jak to było szukać głęboko w sobie pokładów wrażliwości, tematów do rozważań i realizacji niełatwych oczekiwań. Wszystko to zakończyłam poczuciem spełnienia, ponieważ to były marzenia pielęgnowane od najmłodszych lat.

W tym wszystkim niezmiernie ważni są dla mnie ludzie. Rodzice, którzy dali mi swoją mądrość i sposoby jak to wszystko ułożyć, właściciel klubu, który uwierzył młodziutkiej mnie, że dam radę, wspierający nauczyciele i wykładowcy, każdy klient odchodzący
z satysfakcją wspaniałej realizacji

Kiedyś ktoś wsparł mnie, teraz to ja chcę dać Ci wsparcie
w tworzeniu dzieła, jakim jest Twoja firma.

JAK PRACUJĘ

1. WSTĘP DO WYRÓŻNIAJĄCYCH SIĘ ZDJĘĆ TO ROZMOWA.

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu. Umówmy się, a na spotkaniu opowiesz mi czego potrzebujesz.

2. USTALENIE JAKIE SĄ TWOJE CELE.

w fotografii biznesowej często chodzi o poprawę wizerunku, zwiększenie wiarygodności produktu, który sprzedajesz, odświeżenie marki, dokumentację wydarzeń, zwiększenie sprzedaży. Wspólnie ustalimy co jest dla Ciebie w tym momencie najważniejsze.

W fotografii prywatnej i artystycznej mamy nieskończeniewiele możliwości wyrazu. Pełną wolność kreacji. Dlatego rozmawiamy o marzeniach, wizjach, pragnieniach i odwadze. Odkrywamy wnętrze i wydobywamy piękno. Dajmy się ponieść sztuce.

3. PRZYGOTOWANIE MERYTORYCZNE DO SESJI

to etap mojej pracy indywidualnej. W mojej głowie powstają pomysły, konteksty, wizje, które najlepiej wyrażą Ciebie

Dzięki temu na sesję przychodzę rzetelnie przygotowana i mogę skoncentrować na Tobie 100% mojej uwagi.

4. SESJA

To czas kiedy się liczy tu i teraz. Nasza wspólna energia w czasie sesji, atmosfera i fakt, że już trochę się znamy – te wszystkie elementy przynoszą niesamowite efekty. Podczas sesji usłyszysz muzykę, która pomoże Ci poddać się chwili a ja będę podpowiadać Tobie jak się ustawić. 

5. PRZYGOTOWANIA FINALNYCH ZDJĘĆ.

Po sesji przeznaczam czas i skupiam uwagę na wyborze zdjęć. Konsultuję z Tobą ulubione ujęcia, dzielę się spostrzeżeniami. Razem wybieramy finalne zdjęcia, po tym etapie czeka je jeszcze obróbka wizualna, a potem już możesz czerpać radość z efektów naszej wspólnej podróży.

WAŻNA INFORMACJA

Zawsze zachęcam abyśmy dali sobie czas na fotograficzne odkrycia.
To dlatego proponuję przejście przez proces sesji z czasem na oddech
i rzetelne przygotowanie. Wszystkie 5 kroków zawsze trwa około
3 tygodni. Jeżeli bardzo zależy Ci na krótszym terminie powiedz mi
o tym na początku. Poszukamy możliwości.