Hej!

Jestem
Marta Weronika Pawłowska
zajmuje się Public relations i fotografia wizerunkową.
Odkrywam historie firm.
Dzięki komunikacji i obrazom odnajdziesz autentyczny obraz Twojej firmy lub Marki osobistej.


Zazwyczaj współpracuję z osobami, które chcą świadomie kreować swój wizerunek w sieci i na co dzień wśród ludzi. Moimi klientami także są przedsiębiorcy, twórcy i artyści, chcący dobrze komunikować działania swoich firm. Sama dobrze wiem, jak trudno jest promować działalność o własnych siłach. Kiedyś jednak zrozumiałam że należy korzystać z talentów innych aby móc razem wzrastać.

Co u mnie znajdziesz?


work book
„pomyśl o swoim wizerunku”


Stworzyłam zeszyt ćwiczeń, który pomoże Ci wydobyć wszystkie informacje na swój temat, złożyć i uporządkować je w Twoje podręczne kompendium wiedzy. Dzięki niemu łatwiej będzie Ci komunikować się, projektować treści oraz planować nowe działania.

tworzenie strategii, Współpraca i doradztwo PR

Budowanie wizerunku to nie przypadkowa seria działań stosowana na „chybił-trafiła”. Świadoma budowa wizerunku opiera się na strategii, która wyznacza kierunek, narzędzia a czasem i zachowania w krytycznych sytuacjach. Realizowanie takiej strategii bywa trudne. W takim momencie możesz liczyć na moje wsparcie. Skontaktuj się ze mną i przejdźmy do pracy.

poczytaj o pracy PRowca i kreatorki wizerunku

O mojej pracy oraz o przemyśleniach natury wizerunkowej możesz poczytać w moim dzienniku. Znajdziesz tam teksty o tym jak pracuję, czego możesz ode mnie oczekiwać w kwestii współpracy jak i wiele podpowiedzi o tym jak budować wizerunek samodzielnie czy jak przygotować się przez sesją zdjęciową.

Jakieś pytania?
skontaktuj się ze mną.

kontakt@martapawlowska.com | 792 810 933

FOLLOW US ON: