fotografia wnętrz w Bydgoszczy
i okolicach – zdjęcia dla projektantów i przedsiębiorców

  • klient: wielu
  • rodzaj sesji:  zdjęcia wnętrz jako dokumentacja działań projektantów wnętrz, osób wynajmujących przestrzenie lub mieszkania oraz firm produkujących meble.

fotografia wnętrz, jako dokumentacja relizacji projektów wnętrzarskich
i meblarskich. 

Czym jest dla mnie praca przy fotografii wnętrz? Nie rzadko wiąże się to dla mnie z kontaktem z moją dawną pasją, której postanowiłam nie realizować w swoim życiu. Od najmłodszych lat uwielbiałam kombinować z kolorami ścian i mebli, układami, klimatycznym oświetleniem, stylem czy nawet wpływem feng shui na komfort życia w zaprojektowanych wnętrzach. 

 

Z racji zainteresowań prywatnych związanych z projektowaniem wnętrz trafiam często na strony projektantów z całego świata. Niestety, Polscy twórcy rzadko decydują się na udokumentowanie swojej pracy i pozostają przy komputerowych wizualizacjach. Rozumiem trudność wynikającą, chociażby z logistyki pod koniec prac, ale gra jest warta świeczki. Polecam uprzedzić zleceniodawców, że realizacja zakończy się sesją zdjęciową na kilka dni przed wprowadzeniem się mieszkańców lub pracowników. Myślę, że szkoda wysiłków pokładanych w kilkumiesięcznej pracy, żeby nie pokazać zastosowanych rozwiązań lub wyjątkowych materiałów, które zostały wykorzystane do realizacji. To jak potraktujesz swoją realizację na koniec, ma duże znaczenie dla nowych klientów. Dzięki zdjęciom nie rozczarują się efektem a Ty, tylko potwierdzisz swoją kreatywność i sprawczość przy swoich projektach. 

 Fotografia wnętrz – realizacja dla wynajmujących.

Coraz częściej przy wynajmie długo czy krótkoterminowych zaczyna chodzić o komfort i obecność w wyjątkowych wnętrzach, a nie tylko w tych, które spełniają podstawowe potrzeby życiowe. Uważam, że elementy, które mogą wyróżnić Twoją ofertę, warto pokazać na zdjęciach z punktu widzenia ewentualnego mieszkańca. Drzwi francuskie zza których rozpościera się piękny widok na świat, jest równie ważny, jak wanna lub prysznic w łazience. Dlatego nie zapominaj o tym, że dobrze wykonane zdjęcia to spędzony czas na miejscu, a nie „wpadnięcie” na kilka chwil z aparatem i wyjście bez jakichkolwiek refleksji.  

Dobrze wykonana sesja wnętrz spowoduje, że odróżnisz swoje ogłoszenie spośród wielu w Bydgoszczy i okolicach oraz zwiększysz zainteresowanie swoją ofertą. 

_____________

Czym się kieruję przy wykonaniu sesji wnętrzarskiej?

  • najpierw uwzględniam szczególne potrzeby klientów,
  • staram się odzwierciedlić klimat przestrzeni,
  •  skupiam się na szczególnych zakątkach realizacji,
  • uwydatniam założenia projektantów oraz szczególne „smaczki” w realizacji.

    Sesje wnętrz są wyceniane pod względem ilości zdjęć, dlatego polecam wcześniej skontaktować się ze mną telefonicznie lub mailowo.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ PO KONTAKCIE MAILOWYM LUB TELEFONICZNYM

kontakt@martapawlowska.com

792 810 933