PUBLIKACJE

Dzieje się!
Do wystawy coraz bliżej. Dlatego też gazety piszą.

Zachęcam do czytania i dokładania swojej cegiełki.

https://metropoliabydgoska.pl/marta-pawlowska-wystawa-alchemicy/

Dzieje się!

Do wystawy coraz bliżej i gazety piszą.

Zachęcam do czytania i dokładania swojej cegiełki.

Zbieram fundusze na realizację wystawy!

Kochani!
Przychodzę do Was z niezwykle ważną dla mnie rzeczą.
Wiem, że wielu z Was mi kibicuje w moich działaniach. Część po cichu, część szepnie mi czasem coś między słowami. Wiem, że tam jesteście i wspieracie mnie tak, jak tylko potraficie. Podziwiacie, to co robię i co daje tym samym ludziom. Duża część mojej pracy wiąże się z ogromnym wkładem własnych finansów, ale jest warta efektów, które dzięki temu uzyskuję. Czuję, że pnę się w górę. Dotarłam jednak do punktu, w którym dalej samodzielnie będzie mi ciężko się wybić wyżej.
Dlatego postanowiłam przełamać się i prosić Was o pomoc przy zbiórce funduszy na pierwszą po latach, autorską wystawę moich prac. Wszystkie informacje na temat wystawy znajdziesz na: https://zrzutka.pl/55gwpu
 

Wiem, że są tu także moi koledzy i koleżanki przedsiębiorcy. W zbiórce także znajdziecie coś, co może być dla Was zachęcające, a jest to możliwość promowania swoich biznesów przy takim wydarzeniu, jakim jest wernisaż oraz wystawa.

Może jest wśród Was ktoś, kto zajmuje się dystrybucją wina, drukiem specjalistycznym, dziennikarzy lub w jakiś sposób chce się przyczynić do powstania takiej wystawy. Jestem otwarta na rozmowy o współpracy przy wystawie oraz poza nią.

Każda nawet najmniejsza kwota lub wsparcie fizyczne jest mi teraz potrzebne.

Dlatego proszę, jeżeli nie masz możliwości wesprzeć mnie finansowo, wyślij ten post komuś, kto może być zainteresowany, polub, skomentuj i udostępnij ten post.

Z Wdzięcznością

Dziękuję.
Wasza Marta Weronika

Backstage jednej z kilku sesji dla firmy LULEN

Wzięłam udział w dokumentalnym filmie autorstwa Wave 8. Materiał mówi o fotografach bydgoskich. Zapraszam do obejrzenia.

Plakaty sprzedażowe projektu Joanny Bagnuckiej
dla firmy Alan Blackfish. 

Plakaty sprzedażowe projektu Joanny Bagnuckiej. 

 Dwukrotnie zostałam poproszona o wykonanie zdjęć dla Camerimage mających na celu promować wizerunek samego festiwalu jak i jubileuszowej edycji. Zdjęcie przedstawia statuetkę Międzynarodowego festiwalu filmowego CAMERIMAGE.

zdjęcia arch: tumult