RANY NIEDOCENIONE

Czym są rany?

Bólem, cierpieniem, krzywdą?

A może są podwalinami Twojego szczęścia?

Ile razy zostałeś napiętnowana/ny, skrzywdzona/ny, zraniona/ny?

Ile razy zagryzłaś/łeś zęby, przełknęłaś/ąłeś niewypowiedziane słowa, zapadłaś/łeś się w sobie?

Rany są złotem, które nas oświeca.

Rany są złotem, które oświetla naszą drogę ku pojęciu rzeczy.

Kiedy tylko się przyjrzysz temu że “jakoś masz”. Dotrzesz do miejsca ze swojej przeszłości, w którym to wszystko miało swój początek. Krzywdzące słowa usłyszane kiedyś, mogły zahamować Twoje pragnienie beztroskiego biegu przed siebie. Nadmierna ostrożność naszych rodziców poprowadziła ku wstydowi. Tam jest początek. To jedynie początek, a nie dobro czy zło tej chwili. Zajrzyj tam, a dotrzesz do miejsca, gdzie odnajdziesz spokój i szczęście.

W ciele człowieka energia CHI krąży specjalnymi kanałami, drogami przepływu energii zwanymi meridianami, które łączą się z głównymi centrami energii w ciele zwanymi CZAKRAMI.
Czakry to centra energetyczne, zlokalizowane w ciele eterycznym, służące do bezpośredniego pobierania, przetwarzania i rozprowadzania energii życiowej po całym organizmie.

Twoja wewnętrzna energia zostaje wysłana do zewnętrznego świata, a poprzez uniwersalne i odwieczne Prawo Przyciągania z Twoją energią łączą się podobnie wibrujące aspekty, które tworzą unikalne doświadczenia, manifestujące się jako okoliczności zewnętrzne w Twoim życiu.

źródło: https://www.maszke.pl/2013/01/co-to-sa-czakry-jak-pracowac-z-czakrami/