REALIZACJE

ENERGA CAMERIMAGE FESTIWAL

Współpraca z Festiwalem Energa Camerimage trwała 8 lat. W trakcie tych lat, realizowałam materiały wizerunkowe dla festiwalu zarówno w formie reportaży, portretów jak i zdjęć do komunikacji i zapowiedzi. Czas spędzony tam spędzony pozwolił mi, bardzo skutecznie wgryźć w potrzeby klienta i odpowiedzieć na jego potrzeby.

W tym miejscu przedstawiam realizacje ze zdjęć do komunikacji wizerunkowej. Zdjęcia zostały wykorzystane jako materiały prasowe, rollupy oraz wyświetlane jako zapowiedzi przyszłych wydarzeń i kolejnych edycji festiwalu.

Resztę zdjęć można zobaczyć w fotografii wizerunkowej.

Mariusz
Klimsiak

Wariacje Goldbergowskie Bacha

Realizacja materiałów wizerunkowych
oraz przygotowanie projektu płyty CD

Akademia muzyczna im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy

Realizacje powstałe dla Akademii Muzycznej to owoce około 3 lat wnikliwej pracy wielu ludzi. Tylko dzięki współpracy osób na wielu szczeblach można było uzyskać tak dobry efekt. Zmiana wizerunku uczelni, zmiana sposobu komunikacji, nowy projekt strony i wszystkich materiałów drukowanych oraz wiele innych. Miałam przyjemność wykonywać wszystkie zdjęcia na uczelni, w trakcie zajęć z wykładowcami i towarzyszyć studentom w spotkaniach. Oto zestawienie różnych materiałów z wykorzystaniem powstałych zdjęć.

Zapraszam także na stronę internetową
https://en.amfn.pl/

Włodzimierz Spodymek

Discor dance

Realizacja materiałów wizerunkowych
oraz przygotowanie fotografii do płyty CD

EeMA 2017 –

Międzynarodowa konferencja rotary international

w trakcie współpracy z Rotary Interational byłam odpowiedzialna za zobrazowanie wszystkich wydarzeń w trakcie konferencji oraz stworzenia materiałów marketingowych, które odpowiadały hasłom aktualnej wtedy konferencji: Pokój, Przywództwo, Odpowiedzialność.

Ze powstałych materiałów zrealizowano piękny pamiątkowy album upamiętniający to wyjątkowe wydarzenia.

Blackfish studio i marka Alan BlAckfish

Z Blackfish Studio współpracowaliśmy przez kilka lat. W tym czasie, zrealizowałam dla nich szereg fotografii od komunikacji wizerunkowej po zdjęcia załogi, dokumentacji z planów filmowych oraz zdjęć produktów.

Kalendarz dla Fundacji Zawisza

Wykonałam sesję zdjęciową ze sportowcami wspierającymi Fundację Zawisza. W sesji wzięli udział między innymi: Karolina Twardy, Iga Baumgart, Adam Rzepa, Paweł Wojciechowski, Marika Popowicz-Drapała, Daniel Trojanowski, Aleksandra Klejnowska – Krzywańska, Mariusz Kujawski, Rafał Hejmej.