SESJA PORTRETOWA

To nie będzie zwykła sesja zdjęciowa. Ta sesja, to podróż, w trakcie której dotrzesz do wnętrza, a ja będę Ci towarzyszyć. Pomogę odnaleźć moment wielkiego odkrycia i utrwalę go na zdjęciu.

REALIZACJE

i zadowoleni klienci

Sesja portretowa – piękna pamiątka

Nie ważne co powiedzą ludzie. Bądź swoim przyjacielem. Upamiętnij swoje wyjątkowe dni i pozwól, że potowarzyszę Ci w tym dniu i zadbam o Ciebie w trakcie sesji zdjęciowej.

Opinie

Niech przemówią klienci

Sesja zdjęciowa z Martą to mój pierwszy kontakt z fotografią biznesową. Jestem pod wrażeniem atmosfery, zangażowania i profesjonalizmu Marty. Czułam się swobodnie i naturalnie a efektem są po prostu świetne zdjęcia.Goraco polecam.

Agnieszka Piechocka

Dietetyk specjalista, TO TU

Marta to fotograf z wyjątkowym wyczuciem i wglądem w rzeczywiste potrzeby klienta. Jeśli potrzebuje TYLKO zdjęcia – omijaj ją szerokim łukiem; natomiast jeśli zależy Ci na przemyślanej sesji fotograficznej, która podkreśli budowany przez Ciebie wizerunek – Marta jest świetnym wyborem. Polecam!

Patryk Piłat

Konsultant biznesowy, strateg

Wiele razy współpracowałam z Martą. Zarówno indywidualnie, jak i podczas eventów firmowych. Efektem są moje ulubione zdjęcia i perfekcyjnie uchwycone chwile. A przede wszystkim dzięki trafnym sugestiom i swobodnej atmosferze, polubiłam aparat – DZIĘKUJĘ!

Kaja Sobieraj

Tancerka, instruktorka, choreograf, założycielka szkoły tańca DIVINE DANCE CENTRE

„Usiądź proszę i napijmy się herbaty…” Tak zazwyczaj zaczynały się spotkania z Martą. Każdy nasz projekt był poparty rozmową na temat wizji, oczekiwań i charakteru sesji. Marta nie dość, że jest bardzo dobrym fotografem, to dodatkowym plusem jest indywidualne podejście do klienta. Jestem bardzo zadowolona ze wszystkich sesji, bo każde zdjęcie posiada emocje, piękno i założoną wizję. Polecam całym serduchem!

Monika Eidtner

Mama, kobieta o wielkiej sile, właścicielka LULILEN

Wykup swoją sesje w moim sklepie internetowym

Do poczytania

popularne wpisy

Kontakt

kontakt@martapawlowska.com

792 810 933