SESJA PORTRETOWA

To nie będzie zwykła sesja zdjęciowa. Ta sesja, to podróż, w trakcie której dotrzesz do wnętrza, a ja będę Ci towarzyszyć. Pomogę odnaleźć moment wielkiego odkrycia i utrwalę go na zdjęciu.

Sesja portretowa dedykowana jest dla osób indywidualnych, grupowych, rodzin i znajomych. W ramach tej oferty możesz utrwalić swój indywidualny wizerunek, lub wspólnie z rodziną otrzymać piękną i bezcenną pamiątkę na całą życie. 

GDZIE WYKONYWANA JEST SESJA PORTRETOWA? 

Wszystko zależy od pomysłu. Sesja portretowa wykonana może być zarówno w studio fotograficznym jak i plenerze. Jeżeli nie masz pomysłu na idealny portret to nie martw się. Powiem Ci o kilku pomysłach, a Ty zdecydujesz, który będzie najlepszy. Pokażemy Ciebie z najlepszej strony! 

Jak wybrać ofertę sesji portretowej?

Jeżeli zainteresowała Cię sesja portretowa to nic trudnego! Możesz do mnie zadzwonić lub napisać.


REALIZACJE

i zadowoleni klienci


REFERENCJE

Sesja zdjęciowa z Martą to mój pierwszy kontakt z fotografią biznesową. Jestem pod wrażeniem atmosfery, zaangażowania i profesjonalizmu Marty. Czułam się swobodnie i naturalnie a efektem są po prostu świetne zdjęcia. Gorąco polecam.

Agnieszka Piechocka

DIETETYK SPECJALISTA

Wiele razy współpracowałam z Martą. Zarówno indywidualnie, jak i podczas eventów firmowych. Efektem są moje ulubione zdjęcia i perfekcyjnie uchwycone chwile. A przede wszystkim dzięki trafnym sugestiom i swobodnej atmosferze, polubiłam aparat – DZIĘKUJĘ!

Kasia sobieraj

TaNCERKA

Marta to fotograf z wyjątkowym wyczuciem i wglądem w rzeczywiste potrzeby klienta. Jeśli potrzebuje TYLKO zdjęcia – omijaj ją szerokim łukiem; natomiast jeśli zależy Ci na przemyślanej sesji fotograficznej, która podkreśli budowany przez Ciebie wizerunek – Marta jest świetnym wyborem. Polecam!

Patryk Piłat

KONSULTANT BIZNESOWY

„Usiądź proszę i napijmy się herbaty…” Tak zazwyczaj zaczynały się spotkania z Martą. Każdy nasz projekt był poparty rozmową na temat wizji, oczekiwań i charakteru sesji. Marta nie dość, że jest bardzo dobrym fotografem, to dodatkowym plusem jest indywidualne podejście do klienta. Jestem bardzo zadowolona ze wszystkich sesji, bo każde zdjęcie posiada emocje, piękno i założoną wizję. Polecam całym serduchem!

MONIKA EIDTNER

WŁAŚCICIELKA LULEN, MAMA


PRACUJĘ W CAŁEJ POLSCE I ZA GRANICĄ ALE NAJBLIŻEJ ZNAJDZIESZ MNIE W BYDGOSZCZY


KONTAKT@MARTAPAWLOWSKA.COM
| 792 810 933