Fotografia dla firm

Witaj w przestrzeni dla przedsiębiorców oraz właścicieli marek osobistych. Tutaj znajdziesz wszystko to czego potrzebujesz do kreowania swojego wizerunku. 

 

Portret biznesowy

Zaczynasz prowadzić własną działalność? Potrzebujesz aktualnego zdjęcia biznesowego na LinkedIn lub na stronę? Dobrze trafiłeś! Zaopiekuję się Tobą i poprowadzę w trakcie sesji zdjęciowej. Sprawię że będziesz się czuł komfortowo i wykonam zdjęcie, które będzie pracowało na Twój sukces.

Sesje wizerunkowe

Chcesz coś zmienić w swoim biznesie i potrzebujesz spójnego wizerunku fotograficznego aby móc się promować? To zrozumiałe. Od tego jestem – przejdź dalej by dowiedzieć się szczegółów.

Zdjęcia narracyjne

czyli stocki tylko dla Twojej firmy

Masz już zapewne dość tego że na wielu stronach widzisz te same zdjęcia pochodzące z banków zdjęć. A może trudno znaleźć Tobie takie, które pasowałyby na Twoją stronę. Właśnie takie zdjęcia mogę dla Ciebie wykonać. 

To jeszcze nie wszystko…

Wydarzenia i reportaże

Festiwal, bankiet, konferencja. Jesteś na targach lub robisz wyjątkową promocję produktu. To działania, o których musisz powiedzieć swoim klientom. Udokumentuje Twój event w interesujący sposób i skończysz z nudnymi zdjęciami w galerii.

Fotografia wnętrz

Jesteś projektantem i potrzebujesz zdjęć swojej realizacji, lub wnętrze jest Twoim sposobem na biznes i konieczne jest wykonanie zdjęć do materiałów reklamowych.  Dobrze trafiłeś.

… zlecenia niestandardowe

zapytaj 🙂

 Z doświadczenia wiem że nieda się wszystkiego zamknąć w sztywnych ramach, zatem jeżeli potrzebujesz wykonać coś z poza oferty a nie jesteś pewien czy się tym zajmuje – napisz.

Dobrze wykonane zdjęcia wizerunkowe to połowa sukcesu.

{

Jak Cię widzą, tak Cię piszą.

 

Można się z tym przysłowiem niezgadzać ale ludzkiej natury nie oszukamy. Schludny i pozytywny obraz Ciebie pomoże w nawiązywaniu lepszych kontaktów z Twoimi przyszłymi klientami. Dlatego pozwól że zadbam o Twój wizerunek.

REALIZACJE

i zadowoleni klienci

Masz pytanie –

napisz do mnie

10 + 15 =

Zadzwoń

Marta Pawłowska
(+48) 792 810 933