OBAWA PRZED SESJĄ ZDJĘCIOWĄ – JAK SIĘ NIE BAĆ?


Masz jakieś obawy przed sesją zdjęciową? Boisz się czy dobrze wypadniesz? A co jak zdjęcia będą złe, jak się nie udadzą? Albo będzie źle wyglądać i nie będzie z czego wybrać? Przeczytaj ten krótki tekst, a wszystkie Twoje wątpliwości i obawy zostaną rozwiane. Podzielę się z Tobą moim doświadczeniem, bo z takimi sytuacjami spotykam się bardzo często.

Od pierwszych dni mojej pracy jako fotograf spotykam się z poczuciem niezręczności i obecnością wielu obaw wśród moich przyszłych modeli. Zazwyczaj jest to związane z tym, że nie wiedzą jak się przygotować do sesji zdjęciowej i z czym się wiąże samo wykonanie zdjęć. Zdaję sobie sprawę że dla osób decydujących się na sesję wizerunkową sama decyzja jest już niemałym stresem, a co dopiero konieczność przygotowania się i stanięcia przed obiektywem.

OBAWA PRZED SESJĄ ZDJĘCIOWĄ – NIE MA CZEGO!

Chcę jednak aby odczucia wszystkich osób, które przychodzą wykonać u mnie swoje zdjęcia zmieniły się z obawy i strachu na miłe odczucia i wzbogacające przeżycie dlatego przygotowałam dla moich klientów cykl artykułów, które będą pojawiały się moim blogu. Postaram się w nich przekazać wszystko to, co dzieje się na sesji zdjęciowej, jak przygotować się do zdjęćjak lepiej wypaść na zdjęciach stosując kilka trików i wykorzystywać je na co dzień, jak wykorzystać zdjęcia powstałe na sesji u mnie lub u innych fotografów oraz jak powinna wyglądać dobrze zrobiona sesja, żeby powstały z niej wszechstronne zdjęcia do wykorzystania w mediach społecznościowych i ogólnej promocji działań w sieci.

Prawdopodobnie wahasz się przed podjęciem decyzji i umówieniem na zdjęcia, a od dawna marzysz o tym lub wiesz, że sesja jest już koniecznością więc jeżeli napisałam wyżej o rzeczach, które występują także u Ciebie, to z jednej strony się cieszę bo to znaczy że ktoś będzie chciał to przeczytać ???? a z drugiej strony chcę Ci powiedzieć, że będzie dobrze. Pomogę Ci dowiedzieć się wszystkiego, co potrzebujesz żeby sesja zdjęciowa nie była dla Ciebie taka straszna.

BOISZ SIĘ NADAL? NAPISZ DO MNIE, TO NA BANK ROZWIEJĘ RESZTĘ TWOICH WĄTPLIWOŚCI!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *